Партнер САБ

Партнер Битрикс
 

ПЗ для управління та обліку

Система програм САБ призначена для вирішення широкого спектра завдань автоматизації управління та обліку і дозволяє побудувати індивідуальну інформаційну систему, що враховує завдання та особливості кожного підприємства.

У міру зміни вимог бізнесу і законодавства, прикладні рішення гнучко перенастраиваются на нові умови, дозволяють легко збільшувати число користувачів. Прикладні рішення відрізняються швидкими темпами впровадження, в тому числі поетапного.

Всі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура: єдина технологічна платформа і прикладні рішення на її основі. Відмінні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабованість, можливість швидкого впровадження та ефективного супроводу.

Високий ступінь адаптації до умов конкретного підприємства поєднується з усіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим вдосконаленням технологій, оперативним внесенням змін, пов'язаних із законодавчою базою, потужної методологічної та технологічної підтримкою відомої фірми.
На платформі розроблені прикладні рішення:

    «Бухгалтерія»
    «Управління невелика Фірмою"
    «Управління торгівлею»
    «Роздрібна торгівля»
    «Управління торговим підпріємством»
    «Зарплата и Управління Персоналом»
    «Управління виробничим підпріємством»

А також галузеві та спеціалізовані рішення для промисловості, торгівлі, енергетики, будівництва, транспорту, зв'язку, страхових організацій, некомерційних організацій - комплексні інтегровані системи для автоматизації керування й обліку підприємств різного масштабу.
   
 
 
Карта сайту Контакти Вхід на сайт
 
 
 
Приватне підприємство "Мікст"

E-mail: mikst@mikst.com.ua
Телефон: 0472 668669, 0472 669679
Адреса: Черкаси, вул. Сумгаїтська, 17/1, оф.220