pac480.png


Партнер САБ


Партнер Битрикс
 

Бітрікс

«Бітрікс» - один з найбільш популярних в Україні продуктів, завдяки універсальному функціоналу використовуваний в найрізноманітніших областях. Як система управління контентом сайту, продукт дозволяє максимально швидко розробляти і редагувати сторінки, а розширений функціонал робить можливим виготовлення складних веб-майданчиків.

Модулі, що входять в сучасну версію продукту, допоможуть створити віртуальну сторінку будь-якої складності - від простої візитки до інтернет-магазину з величезним числом додаткових можливостей.

Чому «Бітрікс» найкраща система управління сайтом і контентом:

  •     Універсальність - продукт підходить для 95% проектів - з його допомогою можна розробити як стандартну віртуальну візитку, так і складний інтернет-магазин.
  •     Надійність - система створення сайтів «Бітрікс» стабільно працює навіть при регулярно високої відвідуваності.
  •     Безпека - продукт має високий ступінь захисту від злому.
  •     Статусність - надійний інструмент бізнесу, що забезпечує високу якість роботи віртуальної площадки, є найкращим віддзеркаленням вашої респектабельності.
  •     Інновації - версії продукту удосконалюються, функціонал постійно розширюється, Ви можете в разі необхідності купити систему управління сайтом з більш широкими можливостями.
  •     Розробка продукту йде постійно - ви завжди можете відновити свою копію і отримати актуальну версію з новими функціональними можливостями.

Програмний продукт «Бітрікс: Управління сайтом» включає сім редакцій продукту, що розрізняються за функціональними можливостями: від управління контентом сайту до створення портальних інтернет-рішень для електронної торгівлі.
   
 
 
Карта сайту Контакти Вхід на сайт
 
 
 
Приватне підприємство "Мікст"

E-mail: mikst@mikst.com.ua
Телефон: 0472 668669, 0472 669679
Адреса: Черкаси, вул. Сумгаїтська, 17/1, оф.220