pac480.png


Партнер САБ


Партнер Битрикс
 

Наши продукты

Галузеві і спеціалізовані рішення системи програм САБ націлені на максимальну відповідність потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів, дозволяють скорочувати витрати споживачів при впроваджень за рахунок того, що поставляються в якості готових рішень.

Використання в якості основи для спільних рішень індустріальних стандартів, що застосовуються при випуску тиражних продуктів САБ, поряд з високою компетенцією партнера в галузі і передової методологією, дозволяє розробнику сконцентруватися на якісному і ефективному вирішенні завдань кінцевих користувачів.
МИКСТ: Кредитна спілка-Проф Конфігурацію "Мікст: Кредитна спілка" використовують понад 150 кредитних спілок по всій Україні.
При певному доопрацюванні існуючої конфігурації можлива організація системи видачі кредитів онлайн.
В даному випадку використовується наше технічне рішення на базі Бітрікс. Користувачі системи, після реєстрації і авторизації, отримують можливість оформити заявку на сайті, особистий кабінет з можливістю керувати і відстежувати статус своєї заявки. Також реалізовані всілякі методи погашення кредиту.
Галузі:  Некомерційні організаціїНеприбуткові фінансові організації

   
 
 
Карта сайту Контакти Вхід на сайт
 
 
 
Приватне підприємство "Мікст"

E-mail: mikst@mikst.com.ua
Телефон: 0472 668669, 0472 669679
Адреса: Черкаси, вул. Сумгаїтська, 17/1, оф.220