pac480.png


Партнер САБ


Партнер Битрикс
 

ПЗ для управління та обліку

Система програм САБ призначена для вирішення широкого спектра завдань автоматизації управління та обліку і дозволяє побудувати індивідуальну інформаційну систему, що враховує завдання та особливості кожного підприємства.

У міру зміни вимог бізнесу і законодавства, прикладні рішення гнучко перенастраиваются на нові умови, дозволяють легко збільшувати число користувачів. Прикладні рішення відрізняються швидкими темпами впровадження, в тому числі поетапного.

Всі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура: єдина технологічна платформа і прикладні рішення на її основі. Відмінні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабованість, можливість швидкого впровадження та ефективного супроводу.

Високий ступінь адаптації до умов конкретного підприємства поєднується з усіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим вдосконаленням технологій, оперативним внесенням змін, пов'язаних із законодавчою базою, потужної методологічної та технологічної підтримкою відомої фірми.
Галузеві та спеціалізовані рішення для промисловості, торгівлі, енергетики, будівництва, транспорту, зв'язку, страхових організацій, некомерційних організацій - комплексні інтегровані системи для автоматизації керування й обліку підприємств різного масштабу.
   
 
 
Карта сайту Контакти Вхід на сайт
 
 
 
Приватне підприємство "Мікст"

E-mail: mikst@mikst.com.ua
Телефон: 0472 668669, 0472 669679
Адреса: Черкаси, вул. Сумгаїтська, 17/1, оф.220