12 червня 2024 року запрошуємо бухгалтерів та керівників прийняти участь у онлайн-семінарі “ЛЕКТОРІЙ”!

Участь БЕЗКОШТОВНА для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-семінару один з таких тарифних пакетів: “ІТС ПРОФ” (як платний, так і пільговий) / “ІТС Ретро” / “Тех.підтримка” / “Бухгалтерський”.


В ПРОГРАМІ ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ:

  • Собівартість: типові помилки та судові рішення

Морозовська Галина, експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

  • Види собівартості. Вплив собівартості продукції, робіт, послуг на базу оподаткування. Групування витрат. За центрами відповідальності, за об’єктами витрат, за видами витрат, за елементами тощо
  • Первісна вартість (фактична собівартість) придбаних ТМЦ. Типові помилки. Транспортно-заготівельні витрати: що відноситься, способи обліку (розподілу). Що перевіряють податківці. Судова практика. Витрати на зберігання. Собівартість імпортних товарів: що вважати датою оприбуткування і як від умов Інкотермс може залежати первісна вартість. Витрати на пакування, затарювання, комплектування
  • Виробнича собівартість. Які витрати є прямими. Як прописується їх перелік у Наказі про облікову політику. Калькуляція та об’єкти калькуляції. Якою має бути ступінь деталізації об’єкта витрат при калькулюванні собівартості? Чи є калькуляція собівартості первинним документом? Методи калькулювання собівартості. Які витрати на сплату податків потрапляють у собівартість, а які до адмінвитрат? Чи можна включати до собівартості лікарняні виробничому персоналу? Чи включається вартість тари до собівартості продукції?
  • Загальновиробничі витрати. Постійні та змінні. Правила розподілу. Вибір бази розподілу. Чи треба розподіляти загальновиробничі витрати якщо виробляється один вид продукції? Які правила щодо загальновиробничих витрат потрібно прописати в наказі про облікову політику? Як у сезонних виробництвах відображають витрати на обслуговування виробництва, коли триває сезонна перерва? Як відображати витрати (зокрема зарплату виробничого персоналу, амортизацію виробничого обладнання) при простої виробництва? Нормальна потужність – як від неї залежить розподіл?
  • Собівартість реалізації. Складові. Дата відображення. Наднормативні витрати включаються у собівартість реалізації?
  • Собівартість послуг. Чи завжди потрібно формувати собівартість послуг? Чи можна без рахунка 23? Судові рішення. Методрекомендації з формування собівартості послуг
  • Послуги оренди: основний та не основний вид діяльності – як залежить облік?
  • Облік витрат і розрахунок собівартості у типових рішеннях “BAS Бухгалтерія”, версій ПРОФ та КОРП

Тимченко Тетяна, методист ІТС

  • Розрахунок складської і виробничої собівартості у типових рішеннях “BAS ERP” та “BAS Комплексне управління підприємством”

Абрашина Олена, методист Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу


Увага! Для перегляду онлайн-семінару “Лекторій” попередня реєстрація на сайті www.unionba.com.ua обов’язкова!

Якщо Ви реєструвались раніше на онлайн-семінар “Лекторій” 12 червня та отримали підтвердження, повторно реєструватись не потрібно.